Politika e Privatesise

Politika e Privatesise

Kjo kërkesë do të mbledhë rregullisht informacion personalisht të paidentifikueshëm për ju, derisa ta keni instaluar. Duke klikuar "ACCEPT" ju jeni duke i dhënë këtij pronari të aplikacionit (EJADHETI CHAT) një pëlqim për të transferuar këtë informacion te partnerët e tij të shënjuar të të dhënave. Specifikimet mbi të cilat informatat e sakta do të transferohen në secilin partner të të dhënave dhe për cilat qëllime janë paraqitur edhe më poshtë. Predicio Me lejen tuaj, partneri i të dhënave i këtij aplikacioni, Predicio, do të grumbullojë rregullisht të Dhënat për ju, gjatë kohës që keni instaluar këtë aplikacion dhe do të përdorni të dhënat siç përshkruhet më poshtë. Mbledhja e të dhënave: Predicio do të mbledhë të dhëna të rregullta nga pajisja juaj, siç është ID-ja e reklamimit në Google, gjeolokacioni i saktë, detajet rreth sistemit operativ dhe pajisjes së telefonit celular, përdorimit të aplikacioneve dhe informacioneve të tjera të përshkruara në Politikën e tij të privatësisë - lejet që ju i jepni këtij aplikacioni ("Të dhënat"). Të dhënat që grumbullon Predicio mund të transferohen në një rajon me ligje më pak kufizuese të mbrojtjes së të dhënave sesa tuajat. Duke klikuar "ACCEPT" ju jepni pëlqimin e qartë për të lejuar Predicio të: (a) mbledhë, përdorë dhe ndajë të dhënat tuaja siç është përshkruar më sipër dhe në Deklaratën e tij të Privatësisë; (b) të shoqërojë ID-në e reklamimit në Google nga pajisja juaj me të dhëna të tjera, duke përfshirë identifikues të vazhdueshëm të pajisjes dhe informacione të tjera personale; dhe (c) transferoni të dhënat tuaja në rajone me ligje më pak kufizuese të mbrojtjes së të dhënave sesa tuajat. Nëse klikoni "DECLINE", Predicio nuk do të mbledhë të Dhënat për ju.

Your policy title here

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum